Παρακαλούμε θερμά τους δημότες και τους επισκέπτες της περιοχής μας, λόγω του ότι η εταιρεία ΤΕΡΝΑ ,που παραλαμβάνει τα απορίμματα, την Μ.Παρασκευή θα παραμείνει κλειστή και την Δευτέρα και Τρίτη του Πάσχα θα παραλάβει περιορισμένη ποσότητα απορριμμάτων (αργίες ), να αποφεύγουν την εναπόθεση ή να εναποθέτουν περιορισμένη ποσότητα οικιακών απορριμμάτων στους κάδους και να μην αφήνουν εκτός των κάδων σακούλες με απορρίμματα, κλαδευτικά-κηπευτικά υπολείμματα και ογκώδη αντικείμενα. Ευχαριστούμε για την κατανόηση σας . Καλή Ανάσταση Ανδρέας ΠΟΥΛΟΣ Αντιδήμαρχος Καθαριότητας.