ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΑ ΝΕΑ Ο Εμπορικός Σύλλογος Κορίνθου προσκαλεί όλο τον εμπορικό κόσμο να γιορτάσουμε by Κ. Α. 5 Μαρτίου, 2024 written by Κ. Α. 5 Μαρτίου, 2024 1,4K Ο Εμπορικός Σύλλογος Κορίνθου προσκαλεί όλο τον εμπορικό κόσμο να γιορτάσουμε μαζί την ημέρα της Τσικνοπέμπτης!🗓️Πέμπτη 7 Μαρτίου⏱️Ωράριο λειτουργίας καταστημάτων:10:00π.μ.-18:00μ.μ. 0 FacebookTwitterPinterestEmail Κ. Α. previous post Συνελήφθη δυνάμει εντάλματος ο αναζητούμενος 20χρονος που είχε πυροβολήσει 34χρονο next post Τελικός σχολικού πρωταθλήματος Κορινθίας. Κερδισε το 2ο Γ.Ε.Λ με σκορ 4-1