Τενεάτισσες, το σωματείο μας θα πάρει μέρος στην παραδοσιακή εκδήλωση του Δήμου μας! Την Παρασκευή στο απόγευμα 1/3/24 θα έχουμε δικό μας τραπέζι όπου θα προσφέρουμε παραδοσιακά εδέσματα της αποκριάς, λαγάνα, ταραμοσαλάτα, τουρσιά, φασολάδα, ελιές κλπ. Όσα μέλη μας θέλουν να πάρουν μέρος μαζί μας η να φτιάξουν κάτι παραδοσιακό του τόπου μας να το δηλώσουν έγκαιρα στο τηλέφωνο 6977878355. Θα χαρούμε να είμαστε όλες μαζί! Δ .Σ.