Αρχική » Τα μέλη των Κ.Α.Π.Η. Δ.Κορινθίων, ότι μπορούν να παρακολουθήσουν τον Θεατρικό μονόλογο της Δήμητρας Παπαδήμα ”το πορτραίτο της Πηνελόπης Δέλτα” την Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2024 στο κινηματοθέατρο ΑΠΟΛΛΩΝ.
Τα μέλη των Κ.Α.Π.Η. Δ.Κορινθίων, ότι μπορούν να παρακολουθήσουν τον Θεατρικό μονόλογο της Δήμητρας Παπαδήμα ”το πορτραίτο της Πηνελόπης Δέλτα” την Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2024 στο κινηματοθέατρο ΑΠΟΛΛΩΝ.
Ενημερώνουμε τα μέλη των Κ.Α.Π.Η. Δ.Κορινθίων, ότι μπορούν να παρακολουθήσουν τον Θεατρικό μονόλογο της Δήμητρας Παπαδήμα ”το πορτραίτο της Πηνελόπης Δέλτα” την Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2024 στο κινηματοθέατρο ΑΠΟΛΛΩΝ. Τιμή εισιτηρίου 10€